Ubytování

Objevte krásy malebné obce Spálené. Připravili jsme Vám možnost ubytování v typické venkovské chaloupce, o kapacitě 10 osob.

Chata je rekonstruována a vybavena vším potřebným pro příjemné prožití dovolené s dětmi, vnoučaty nebo přátel.

U nás naleznete i venkovní posezení s grilem. Zde můžete přihlížet, jak si vaše ratolesti hrají a přitom se bavit s přáteli a známými. Návštěvníci chaty mohou využít i relaxační místnost s infrasaunou.

V sekci VYŽITÍ naleznete aktivity, které je možné v okolí absolvovat. Umístění naší chalupy je velmi vhodné i pro aktivní odpočinek. Naleznete nás mezi nejznámějšími a nejvyhlášenějšími místy v Jeseníků, jako jsou Zlaté Hory, Karlova Studánka, Praděd, Město Albrechtice a další.

Rezervace

Příjezd
Odjezd
Dospělé
Děti
ODESLAT

Ubytování - chata Spálené 155

Celkový pohled na objekt

Celkový pohled na objekt

Pohled na objekt

Pohled na objekt

Pohled chodby v chatě

Společenská místnost se sedací soupravou

Společenská místnost s krbem a televizí

Kuchyň s lednicí a troubou

Partneři

Svět letenek
Dovolené a zájezdy
Airplus.cz

Turistické mapy

Turistika

Turistika je zájmová činnost (sport, koníček, hobby) spočívající v krátkodobém cestování a poznávání prostředí, krajiny, památek, zvyků a lidí.

Cykloturistika

Máte rádi cykloturistiku a chtěli byste navštívit zajímavá místa po celém Jeseníku? Chcete poznávat památky nebo obdivovat přírodu?

Lyžování

V zimní sezóně přinášíme aktuality z lyžařských středisek – rychle dozvíte kde leží jaký skiareál, jaké je jeho vybavení, jaké sjezdovky a běžecké tratě nabízí.

Volný čas

Přijeďte se bavit, relaxovat nebo sportovat do hor Jeseníky.